+48 71 757 57 44

Uwaga, zmiana adresu

Informujemy, że Przychodnia została przeniesiona do budynku przy ul. Skarbowców 115 we Wrocławiu.

Zachęcamy do zapoznania się z mapką dojazdu dostępną tutaj.

Usługi

Profilaktyka i leczenie

Nasza wiedza o chorobach i specjalistyczny sprzęt medyczny umożliwiają pacjentom szybki powrót do pełni sił. Podczas wizyt profilaktycznych zwierzęta mogą skorzystać ze szczepień ochronnych, otrzymają pewną ochronę przed pasożytami oraz zostaną dokładnie przebadane, dzięki czemu istnieje dużo prawdopodobieństwo, że unikną choroby lub zostanie ona wcześnie wykryta, co znacznie ułatwi leczenie.

Chirurgia weterynaryjna

Zabiegi chirurgiczne wykonujemy w sali operacyjnej wyposażonej w specjalistyczne urządzenia medyczne. Przeprowadzamy zabiegi rutynowe oraz te bardziej skomplikowane. Właściciele zwierząt otrzymują wskazówki dotyczące przygotowania zwierzęcia do zabiegu oraz pielęgnacji po nim. Zabiegi interwencyjne wykonujemy niemal natychmiast.

Stomatologia weterynaryjna

Przeprowadzamy zabiegi profilaktyczne z zakresu stomatologii weterynaryjnej, dzięki którym zwierzęta są w stanie uniknąć dotkliwej choroby wywołanej przez bakterie nagromadzone w jamie ustnej. Polecamy badania radiologiczne pokazujące początkowe stadium choroby.
Stosujemy nowoczesne metody leczenia, podczas których zwierzęta nie odczuwają bólu. Przekazujemy dokładną instrukcję, jak dbać o jamę ustną zwierząt.

Endoskopia

Badanie endoskopowe pozwala na zbadanie wnętrza organizmu chorego pacjenta. W głąb jego ciała zostaje wprowadzony wziernik, za pomocą którego lekarz może dokładnie przyjrzeć się tkankom lub przeprowadzić zabieg. Badanie pozwala na bezoperacyjne usuwanie ciał obcych z górnych dróg oddechowych.

Badania laboratoryjne

Nowoczesny i dokładny sprzęt pozwala na poznanie wyników badań laboratoryjnych w 15 minut. Najistotniejsze informacje dotyczące stanu zdrowia pacjenta można poznać podczas jednej wizyty. Wszystkie badania wykonywane są specjalistycznym sprzętem IDEXX. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą badań, które przeprowadzamy.

Badania RTG & USG

Wynik badania RTG oraz USG wykonanego w naszej przychodni jest dostępny dla lekarza natychmiast po jego wykonaniu, możemy dzięki temu od razu poznać przyczynę choroby pacjenta i rozpocząć właściwe leczenie.